Profil

O mně!

13. dubna 2010 v 15:51 | Christine.blog

Osobní údaje

Jméno: Kristýna --------

Přezdívka: Christine.blog

Narozeniny: 22. září

Pohlaví: Žena

Zaměstnání: Studentka

ODDĚLOVAČ 3Kontaktní údaje

ICQ: 452-858-596 - Nefunkční ....


Facebook: Ne, možná časem (neptejte se proč!)

Ikona blogu:
ODDĚLOVAČ 2

Osobní preference

Spisovatelé: Dan Brown, Kate Mosse, John Flanagan, John Ronald Reuel Tolkien, Roderick Gordon a Brian Williams, Steve Berry, Paul Hoffman, Pip Vaughan-Hughes,Christopher Paul, ... hrstka z mé knihovny
Knihy: Všechny knihy spisovatelů, kteří jsou o článek výš ☺. Každá kniha je něčím výjimečná, avšak nalezneme i díla, jenž by jsme s chutí vyhodily po přečtení zadní strany!

Koníčky: Psaní povídek, příběhů, knížek, článků na blog ..., lukostřelba, šerm, jízda na koni, kolečkové brusle, historie ...

Co ode mne nečekejte: Bohužel verše ... nejsou zrovna mou silnou stránkou. Nebaví mě ..., takže William Shakespeare ze mě nebude, ani ho nečekejte.
Povaha: Má povaha je velice různorodá - jsou zde kombinace, které nejsou zcela možné ☻. A přesto nejspíš ano - jsem tím důkazem. Je pravda, že jsem poněkud více tvrdohlavá, než je zdrávo, ale mám ráda lidi, společnost ..., i když není lepší přítel (možná vyjmou zvířat) než-li kniha a hrneček teplého, černého čaje. Nenávidím namyšlenost a autory, kteří jsou začínající a hned se vytahujou, popřípadě jsou jejich myšlenky ... to jediné správné. Není dobré mě provokovat ..., občas se neudržím a vybuchnu, ale přesto myslím, že jsem trpělivá a mám výdrž - práce vždy musí být dokončená! Po ránu zásadně nemluvím, koušu se do rtu a často si s nima pohrávám, moc si to však nechci přiznat (tvrzení přátel ...). Co mě dokáže vytočit je ofina padající do výhledu, když mám natáhlou tětivu, nebo provádím úder meče (kordu...).
Čeho si u sebe vážím?
  1. Schopnost slyšet a dozvídat se informace (což nikdy nemůže nikdo pochopit, pokud mě nezná)
  2. Vnímání - říkám tomu šestý smysl od mých 8 let. Je to "pocit", který vás upozorňuje na možné nebezpečí a věci, kterých si jinak nevšímnete.
  3. Odhad lidí ..., v životě mi neuniklo, když mi někdo-kdokoliv lhal, možná je to tím, že jsem sama přebornice (i když toho využívám jen zřídka). Má "kariéra" začala slovníma hádkama s bratrem (ze srandy) a pak když víc věřili jemu a on shodil vše na mě, tak jsem toho mírně začala zneužívat.
  4. Zachování stejného výrazu (nezrudnout ...)
Myslím, že by se toho našlo mnohem více. Vypsala jsem informace, které mě drží od děctví a doprovází mě pěkný kousek života!
 
 

Reklama