Ostatní

RPG a další plány (povídky...)

6. března 2011 v 15:21 | Christine.blog
Vnímala hlas svého dechu. Tlumený tlukot srdce spolu s nepatrným prouděním krve v žilách. Ty zvuky jí dokázaly vždy vyděsit. Byla neproniknutelná temná tma. Leč se snažila nemohla se ani o kousíček pohnout. V dobách kdy byla nervní poklepávala prsty v pravidelném rytmu a dopadu po opěrce křesla. Teď tady nebylo!
Cítila, že začíná panikařit. Neměla ten pocit ráda - ne, nenáviděla ho! Plně si uvědomovala, že nebude moci normálně myslet. Její myšlenky jí budou poletovat hlavou bez jakéhokoliv povšimnutí, uvažování v takové chvíli bylo nemožné. S každým nádechem teď bylo horší zachovat si hlavu čistou. Srdce tlouklo daleko rychleji než obvykle. Pokožka na rukou se začala zvlhčovat, po stranách tváří kolovali kapičky studeného potu.

Všehochuť (ze všech šuplíčků mé "slavné" mysli)

5. března 2011 v 18:37 | Christine.blog
Vzhlédla jsem k nebesům s očima upřenýma na sněhově bílé beránky, přemýšlející o posmrtném životě. ,,Nebe? Peklo?" téměř neslyšitelně promluvila.
,,Klap!" listy knihy se sjednotili do stejné linie, téměř bez rozdílu. Jemným dotykem jsem obdařila knihu pohlazením a přejížděla po jejím povrchu. Struktura se mi uchovávala v paměti.
,,Věrný syn i bratr náš,
dobré Čechů srdce máš!"
Opakovala a přemýšlela nad slovy. Kdykoliv jsem se poohlédla po lidech nikdy mi nepřipadalo, že jsme dostatečně věrní svému národu, hrdí na to, že se můžeme nazvat ČECHEM! (I když můj otec je ze Slovenska a má matka - z babiččiny strany pochází z Německa) ... . Náše země není hrdá na české výtvory, ani v oblasti literatury ..., nejsme hrdý na náš vznešený jazyk, kterého já si tak cením (není lehké se ho naučit, ale je nádherný, plný slibných slov ...)
Co se to semnou děje? Po dlouhé době jsem opět pevným stiskem uchopila Máj (K. H. Mácha) a přečetla jeho literární (lyrickoepický) výtvor, jenž považuji za nejlepší a nejúspěšnější..., i když mně se líbí všechny jeho práce. Posléze sem si pustila film Kytice (K. J. Erben) a koukala sem nepřetržitě, až do konce. Což není u mě obvyklé! Už bych se mohla pomalu propracovat k dnešnímu tématu.
Takže s návodem Vás zatím zklamu, páč nebyl čas. Avšak se to pokusím napravit ... . Dalším problémem je blog. Delší dobu tu kolují zvěsti o přechodu na jiné stránky, což bylo již nadosah ruky (nebýt té nepatrné chyby, následované ztrátou), možná osud, tak si říkám třeba to tak mělo být. Nepřestávám věřit v obnovení, co jiného mi zbývá. Vzhledem k tomu, že mě vedou i okolnosti jisté, jenž by se dali zapsat ve třech následujících bodech.

1. Nefunkčnost a nepraktičnost. Mírně by to potřebovalo změnu ...
2. Změna přezdívky. Již nějakou dobu užívám jiné přezdívky a pod touto se skrývá již mnoho dalších pisálků, jenž Vás chtějí obdařit jejich skvosty ...
3. Ztráta hesla. Neplatí to jen pro blog, ale i pro pracovní email, který již nějaký ten měsíc nepoužívám. Mohu přidávat články, jen shodou okolností, že si počítač zapamatoval heslo ... (a tenhle prohlížeč, již na nic jiného nepoužívám, takže bych se ho chtěla nadobro zbavit)
Stále přemýšlím, jestli dát blogu ještě šanci, nebo přejít na web. Prosím můžete poradit?

Prosím o Vaši pozornost!

A poslední na co bych se Vás chtěla zeptat! Hráli jste někdy RPG? Jaké s ní máte zkušenosti? Uvítali by jste novou hru, pro spisovatele ...? Myslíte, že by se to uchytilo? Kolik lidí by se přidalo? A co jiné projekty, zapojili by jste se? Co si představujete pod RPG a jiných jím podobných projektů? Co od nich očekáváte?
Veškeré Vaše názory mě zajímají a budu ráda, když se rozepíšete ...

SB, oblíbené, neb jak se to jmenuje!

3. března 2011 v 19:05 | Christine.blog
Takže, kdysi jsem slíbila pár lidem, že si je dam do oblíbených ... . Ale čas, ani následné hledání mi to nijak neulehčuje. A tak prosím, kdo si mě přidá - kamkoliv, tak ať mi to sem napíše.
Pracuji na domyšlení projektu ..., doufám, že se pár lidí posléze přidá. Uvidíme .... A počítejte s návodem, nebo jím článkem podobným

Nádech a ....?

2. března 2011 v 16:06 | Christine.blog
Dnešní den se pomalu vlekl a připadal nekonečný ..., tak jako ostatní. Jedné změny jste si však na něm mohli povšimnout. Postavy klopýtající se městem, s obrovskou kabelou, jak se vleče mezi davy. Vlasy jí padají do obličeje, čas od času si je odhodí a rozmaže si -nechtěně- oči, popřípadě i make-up. Občas sykne bolestí, jindy zase potichu špitá kletby vyslané na "poválečné" zranění. Příroda se spikla, dle slov mých nejbližších zase budu o kus vyšší, což by mi při mé výšce nevadilo, za jiných okolností ... . K dnešnímu tématu!
Obnovení (dodělání) mého profilu!
A dál?

Téma týdne: Sex

26. února 2011 v 12:43 | Christine.blog
Tohle je první téma, na které jsem se rozhodla napsat článek. Vzala jsem vše do svých rukou a rozhodla jsem se to pojmout poněkud jiným rázem, než-li všeobecně. Článek vznikl 4.2. 2011, bohužel však od té doby (možná den, dva dřív) přestal blog se mnou spolupracovat. Takže přeci jen, teď když už konečně vykazuje, alespoň malinké známky podřazenosti, je tu! Téma týdne můžete nacházet v rubrice ostatní ..., pokud mě tedy nějaké nadchne.

Blog je na ..... dvě věci!

24. února 2011 v 19:33 | Christine.blog
Tak a dost! Mám toho plný zuby..., napíšu povídku, návod a blablabla a je z toho ....! Můžete poděkovat blogu, který se mnou odmítá, jak to vypadá spolupracovat. V nadějích držím palce, aby se tento článek zveřejnil. Nevím jestli to půjde, bez problémů, takže vám toho moc nenapíšu, ať nejsem naštvaná, když se to nezveřejní. O co jde? Služba blog, chtěla nejspíš sáhnout po vylepšení ..., popravdě jsou účinky opačné. Nic ,ale vůbec nic mi nefunguje! Články, lišty na psaní, komentáře ... všechno je v nastavení posunuté, kde to být nemá. Nelze tedy psát, ani nic dělat. Takže, nevím kdy se to opraví. Budu doufat, že co nejdřív. A co vy, jak jste na tom s úpravami služby blog?

Anketa + plán na příštích dní!

28. ledna 2011 v 17:27 | Christine.blog
V ponurném podnebí, jenž snášelo příjemně chladivé vločky, náchylné na dotyk tepla a s prozíravým pohledem mé
lampičky, která mě s radostí oslepovala ... . Jsem již smířila s tím, že Vás nijak nepotěším-už sem ani nedoufala! Naštěstí jsem v posledních chvílích narazila na tolik "vytouženou" věcičku a přeci jen jsem radostí zajásala. Možná, že přeci jen malinko přeháním, avšak náročné to bylo! Tížil mne pocit viny, trhající mé srdce ke kolenům, nesoucí Vaši bolest. Dlouho sem nic nepřidala. Vidět skrze malou krabičku, nazývanou monitor, spatříte můj škodolibě pobavený úsměv. Jelikož zde nejsou žádné známky, oživující pustinu (tzn. žádné stránky, které by to tu oživili), rozhodla jsem se k velikým změnám. Nejspíš budou dvě-není jich sic moc, ale pro mě sou velké.

Zmínila jsem se, že můžete hlasovat v anketě? (Pod tímto článkem) - Byla bych vděčná, kdyby jste poslali svůj hlas, nebojte nezabere to čas ...
ODDĚLOVAČ 4

Dnes 19.1. 2011

19. ledna 2011 v 19:30 | Christine.blog
Jenom taková rychlovsuvka, která bude brzy odstraněna. Pokud mi dnes zbyde čas - doufám, že ano - tak sepíši a následně přidám návod na
Postavy. Snad to vyjde, jelikož teď zase musím letět ..., aby jste si nemysleli, že už na ten blog nebudu chodit, když sem teď nepsala ...

Krásná.cz

17. ledna 2011 v 21:52 | Christine.blog
Původně jsem dnes chtěla zveřejnit jen článek: Pozorný čtenáři zbystří! S povídkou mého začínajícího spisovatelství, ale něco mě přinutilo to změnit. Možná blogy jenž sem navštívila, které na to taky "upozorňují".

A jelikož jsem zde delší dobu nebývala (avšak v ruce jsem měla tužku alespoň z většiny času), tak mé oko na poprvé nespatřilo web, který se údajně věnuje kráse, radám (Krásná.cz). I když je pravda, že sem ho viděla i v novinách TV, ale rozhodně mi nedocvaklo-má pozornost byla odebrána na krb, od kterého sálo teplo ...-že ho píšou čtrnáctileté (možná o malinko starší-nebudeme jim křivdit) holky! Na tom by nebylo nic špatného já mám a měla sem taky spoustu blogů o zvířatech ...(dnes již jen tento blog), ale překvapilo mě, že tyto "barbíny"-předpokládám, že i podle stupidních návodů panny, chtějí radit lidem staršího věku ženám (17let a výše) neříkám např., že mi tolik musí být svůj věk si nechám v anonymitě, však to jde také odvodit ...-, ale jak chtěj tyhle puberťačky radit o sexu, vhodnému místu na sex? Možná by se spíš měly
učit, než pak psát taháky, které na lepší škole jsou asi tak k jedné věci. Velmi mě to zklamalo a celý blog i s reklamou ... půjde k samotnému ďáblu. Tohle mě dokopalo k založení stránek na jiné službě!
Můžete si všimnout, že hned jak vlezete na jejich "stránky" naleznete fotky slečen, kterým teče mlíko po bradě, jak dávají své fotky s našpulenýma rtíkama, zmalovanýma ksichtíkama (nemají smysl pro rovnováhu...) a popřípadě výstřihem do kterého by spadl slon! Kdyby moji rodiče viděli něco takového, asi bych už nikdy nesedla za počítač a necvakala na klávesách tenhle článek. Já nevím připadá mi, že svět se hrozně snaží urychlit. Děti chtějí vypadat dospěle, místo toho, aby si užívali "volnosti a méně povinností".
Jak již jsem zmiňovala proti blogům náctiletým (včetně mého, ano jsem náctiletá) nic nemám, ale tohle by snad měly nechat na starší ne?

Po dlouhé době a naposled! (Čtěte pozorně!)

1. července 2010 v 12:01 | Christine.blog
Opět se zde po velmi dlouhé době shledáváme. Pro některé bude tato správa lepší, pro jiné zase nikoli. Píšu tento článek z bolestí u srdce, leč přesto vím, že mě pochopíte a pomůžete mi. Dlouho sem zde žádný článek nenapsala, ale věřte, že jsem se sem chodila podívat, nebo alespoň nahlédnout každý den! Důvod mé "nepřítomnosti" je zcela prostý a možná ho někteří z Vás již tuší, nebo ho alespoň očekávali. Dopsala jsem svůj pátý román - samozřejmě sem ho nevydala, nebo nevydám, i když mě do toho přemlouvá mnoho lidí a jsou z něho naprosto unešení. Avšak cítím ve svých kostech, že se blíží má chvíle a brzy nějaký můj román spatří světlo. Toto ale není důvod proč sem v tuto chvíli píšu. Tento článek Vám přináší oznámení nového blogu! Tak a je to venku - už to nemohu vrátit zpět ani nic okecávat ..., i když zde tento blog není dlouho a layout je naprosto úchvatný, i přesto vše jsem se rozhodla opustit tuto adresu a přestěhovat se na jinou. Věřte, že Vám svou zdejší nepřítomnost vynahradím! Bude to nový začátek, který se Vám bude líbit (s mnoha novinkami, vylepšením, ...). Doufám, že ho brzy zveřejním (jeho adresu) i zde na tomto blogu.

Pozn.: pokud jsem někomu nestihla okomentovat povídku ..., tak mi prosím napište na nový blog, který se zde objeví co nejdříve.

Vaše Christine!

Prosím o přečtení tohoto článku!

27. dubna 2010 v 16:59 | Christine.blog
Po delší době se Vám opět hlasím ☺. Nemoc se již vzdaluje a tak opět mohu přidávat články. Zde bych nyní chtěla s vámi projednat tři základní věci, o kterých si myslím, že by jste měli vidět a rozhodnout o nich. Jsem názoru, že blog není jen má záležitost, ale i vaše.

První Vám, ale napíši tři důvody mé neaktivity:
  1. Nemoc
  2. Za tento důvod jsem velice ráda☺. Na můj "pracovní" email mi již přišlo několik žádostí o pomoc a radu (Tuším kolem 30), jsem velice ráda, že se nebojíte požádat o pomoc. Každému velmi ráda pomůžu (Snažím se odepisovat ještě ten den ...). Také již mě požádalo několik lidí, abych si přečetla jejich povídky, nebo příběhy. Ráda je čtu, ale musíte mě omluvit, když vám hned výsledek nepřijde do 24 hodin (Hlavně pokud máte více kapitol!) - Pokud si přejete, abych vám napsala pravdivý článek co si myslím + rady a opravování ..., tak to není hned (Nebojte na nikoho nezapomenu!). O tomto bodu budu ještě v tomto článku psát☻.
  3. Přišli mi nabídky od nakladatelství o spolupráci - Prozatím jsem to odmítla, ale momentálně začínám pracovat na jedné knize (Vlastně dvou). Takže o nich pak přidám článek ...☺
ODDĚLOVAČ 4
Jak jsem slíbila již v předešlém článku, budu jsem přidávat další autory/ky. Vybrala jsem tři mé oblíbené, takže uvidím, jak rozhodnete v anketě (Moc prosím, aby jste dali někomu hlas, nebo rovnou všem!) - Rozhodně tento blog není jen má záležitost, takže bych chtěla, aby jste se podíleli alespoň na hlasování ...☺.
ODDĚLOVAČ 3
Druhá záležitost jsou emaily, které mi od vás chodí. Moc za ně děkuji, jelikož jsem ráda, když ve mě vidíte člověka, který vám může pomoci, poradit ... . Budu ráda, když se nebudete stydět a budete mi psát klidně ještě více žádostí (Dotazů ...). - Pár lidí mi napsalo, že se nechtějí moc svěřovat ..., přijde jim, že bych se jim mohla smát ... (Na dotazy jen odpovídám, nikdy se žádnému nesměju), ale já vám klidně mohu slíbit, že to zůstane jen mezi námi (Dotyčný autor emailu a já☺). Nechci vám nijak ublížit, ale pomoci, takže se klidně ozvěte! Můj email, na který se můžete obrátit: Christine.blog@email.cz
ODDĚLOVAČ 5
Poslední jen velmi krátká informace pro vás:

Pokud by jste měli zájem, mohu zde na blogu zařídit něco jako poradnu. Kam by jste psali své dotazy, ale nevím jestli to mám udělat, nebo to nechat na emaily jako je to nyní. A pak také udělám rubriku (Článek) s odkazama na jiné stránky (Něco jako SB, nebo oblíbené stránky)☺.

Novinky z mého života!

22. dubna 2010 v 16:55 | Christine.blog
Takže sem píši článek, jenž Vám prozradí, které články v nejbližší době přidám! Jsem s tím spokojená, takže doufám, že budete i vy .
ODDĚLOVAČ 5
  1. V nejbližší době (Konečně) již přidám knihy od Dana Browna a  Steva Berryho. (Poslední, které mi chybí)
  2. Dopsala jsem první kapitolu příběhu AMULETY OSUDU, jenže se mi nějakou záhadou ztratila s počítače (Upozorňuji, že né mou vinnou - Počítač a veškeré dokumenty mám za heslované), takže to budu muset vše psát znovu (Není to tak hrozné, bylo to kolem deseti listů A4 (Ale začátek - Tím myslím úvod se mi stejně nelíbil, takže bych to nejspíše přepsala! )
  3. Očekávejte také další článek do rubriky NÁVODY!
  4. A spoustu dalších článků!
ODDĚLOVAČ 1
Doufám, bže se Vám na tomto blogu líbí a že Vás jen tak neomrzí.

Vítejte!

16. dubna 2010 v 20:24 | Christine.blog
Tento článek již zde měl být několik dní☺. Bohužel jsem neměla vůbec žádný čas a nic jsem nestíhala (Psali se čtvrtletní písemky ...). Snažila jsem se přidat, alespoň některé články mnou napsané, takže doufám, že se Vám líbí.
ODDĚLOVAČ 2
Chtěla bych Vás na tomto blogu všechny přivítat! Má přezdívka je Christine.blog a na tomto blogu Vás budu doprovázet. Již několik let píšu povídky, příběhy a další články, jenž obsahují sloh, či literaturu. Na tento blog budu přidávat mé oblíbené autory, ukázky mých prací (Budu sem dávat, nebo se alespoň o to pokusím ty nejnovější☻). Mimo těchto věcích, o kterých jsem se nyní zmínila, zde naleznete také návody, týkající se psaní knih (Povídek, příběhů ...) a spousty dalších užitečných rad, s kterými můžete začít.
ODDĚLOVAČ 5
Dne 17.4. sem přidám nové články ... ! Ještě malá zmíňka ohledně komentářů: Budu velice ráda, když jsem napíšete svůj článek ... ☺. Chtěla bych vědět, co mám zlepšit, co je dobré ..., ale prosím napište mi jeden, nebo dva komentáře (Ne, že jich sem budete psát ...)!

Změna vzhledu!

13. dubna 2010 v 16:02 | Christine.blog
Zajisté jste si všimli nového layouty, který pro mě vyrobila Gormal. Chtěla bych jí za tento lay velice poděkovat, páč je opravdu nádherný a jsem z něho nadšená. Doufám, že Vás nadchl stejně jako mě ☺ a bude se Vám v tomto příjemném prostředí líbit.
 
 

Reklama