Nádech a ....?

2. března 2011 v 16:06 | Christine.blog |  Ostatní
Dnešní den se pomalu vlekl a připadal nekonečný ..., tak jako ostatní. Jedné změny jste si však na něm mohli povšimnout. Postavy klopýtající se městem, s obrovskou kabelou, jak se vleče mezi davy. Vlasy jí padají do obličeje, čas od času si je odhodí a rozmaže si -nechtěně- oči, popřípadě i make-up. Občas sykne bolestí, jindy zase potichu špitá kletby vyslané na "poválečné" zranění. Příroda se spikla, dle slov mých nejbližších zase budu o kus vyšší, což by mi při mé výšce nevadilo, za jiných okolností ... . K dnešnímu tématu!
Obnovení (dodělání) mého profilu!
A dál?


No dobře, takže tenhle článek má být na odreagování a žádný velký důvod jeho vzniku jinak nevidím ... , nemám chuť nijak protahovat můj mozek (rozcvičku už dnes měl - a to doslova ) a ani trávit tu čas. Zdá se mi, že dny se vleknout a já se neúnavně s kapkou trpělivosti, vždy těším na víkend ... . A když už se ho konečně dočkám, v pátek večer zjistím, že nic nestíhám a je zase neděle večer, což znamená týden dalšího očekávání a trpělivosti. Mám naplánováno udělat pokračování, podobným stylem napsané na slohovou práci (zde odkaz), kterou sem nedávno dělala, ale prostě mi utekla inspirace mezi prsty a já nevím, jak pokračovat (něco však vymyslím). Jsou dny, kdybych neúnavně mohla psát a rodil se jeden nápad za druhým, k tomu ostatní práce a já nic nestíhám. A pak se najde pár dní (výjimky), kdy bych měla čas chopit se brku, inkoustu a škrábat na papír znaky (písmena), ale nemám co, nebo to jednoduše zapomenu ..., hrůza! Přemýšlím, jestli mám natahovat dále článek a nebo to nechat být na zítra, či pátek ... . Téma týdne je ztráta iluzí ..., takže popřemýšlím jestli něco vytvořím. Možná, že bych o něčem věděla a měla téma, ale nevím ..., jestli to mám zveřejňovat, nebo ukládat a zálohovat. Podle toho, co vznikne. Však uvidím. Jinak mám v plánu ještě vymyslet jednorázovou povídku, jenom takovou rychlovku, abych nezapomněla, jak se píše. Pak konečně zahájím projekt, který bude sloužit Vám všem a musím vymyslet charaktery pár postav, i když oni si o ně říkají sami a já jen přemýšlím, jak to správně čtenářům podat. Někdy nestihnu vůbec nic a jednoduše to nechám na nich - Ono to pak má větší smysl, návaznost ... . A během víkendu se snad dokopu k napsaní dalšího návodu, ty které nemáte, tak rádi a tady Vás prudí (což doufám, že to není pravda, jeden nikdy neví), možná na téma: Děj, popisy, nebo styly ... nemůžu se rozhodnout, sakra!
Konečně jsem přibližně ze sebe vypravila, co jsem chtěla a pocítila alespoň náznak mírného uspokojení! A další slova bych raději měla spolknout ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.