Vítejte!

16. dubna 2010 v 20:24 | Christine.blog |  Ostatní
Tento článek již zde měl být několik dní☺. Bohužel jsem neměla vůbec žádný čas a nic jsem nestíhala (Psali se čtvrtletní písemky ...). Snažila jsem se přidat, alespoň některé články mnou napsané, takže doufám, že se Vám líbí.
ODDĚLOVAČ 2
Chtěla bych Vás na tomto blogu všechny přivítat! Má přezdívka je Christine.blog a na tomto blogu Vás budu doprovázet. Již několik let píšu povídky, příběhy a další články, jenž obsahují sloh, či literaturu. Na tento blog budu přidávat mé oblíbené autory, ukázky mých prací (Budu sem dávat, nebo se alespoň o to pokusím ty nejnovější☻). Mimo těchto věcích, o kterých jsem se nyní zmínila, zde naleznete také návody, týkající se psaní knih (Povídek, příběhů ...) a spousty dalších užitečných rad, s kterými můžete začít.
ODDĚLOVAČ 5
Dne 17.4. sem přidám nové články ... ! Ještě malá zmíňka ohledně komentářů: Budu velice ráda, když jsem napíšete svůj článek ... ☺. Chtěla bych vědět, co mám zlepšit, co je dobré ..., ale prosím napište mi jeden, nebo dva komentáře (Ne, že jich sem budete psát ...)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.