Roderick Gordon a Brian Williams!

13. dubna 2010 v 18:19 | Christine.blog |  Knihy
Gordon a Williams!

Roderick Gordon a Brian Williams

Pohlaví: Muži

Životy: ---, ---

Národnosti: Anglické
ODDĚLOVAČ 4

Píše se o nich v knize:

Roderick a Brian se potkali na univerzitě v Londýně, ale každý se pak věnoval něčemu jinému, jeden je investiční bankéř, druhý umělec Dohromady se dali, když byl finančník Gordon propuštěn pro nadbytečnost. Napsali společně příběhy o světě pod zemí, Gordon prodal dům a veškeré úsilí, naděje a hotovost vložili do nádherného díla své fantazie. O jejich úspěchu se doslechl jejich nynější britský nakladatel Barry Cunnigham a vznikla nové a rozšířené dobrodružství. Tak se zrodil Ztracený svět v PODZEMÍ.

Zkrácený životopis Rodericka:

Narodil a poté i vyrostl v Londýně. Studoval biologii v rodné zemi a místo studia trávil většinu svého času se svým budoucím přítelem a zároveň také kolegou Brianem Williamsem. Pracoval jako úředník (V londýnské finanční čtvrti CITY!). Během roku 2001 byl propuštěn, jelikož se místo financím věnoval fantazii ... . Má známé a slavné předky, ať už jako básníky, nebo spisovatele (Např.: R. D. Blackmore, Philip Doddridge, Mathew Arnold, či dokonce excentričtí paleontology Williama a Franka Bucklandovi). Přestěhoval se i s rodinou do hrabství Norfolk!
Zkrácený životopis Briana:

Zambie, zde se odehrálo jeho dětství, dokud se společně se svojí rodinou nepřestěhoval do Liverpoolu (V sedmdesátých letech). Měl tři hlavní koníčky, kterým se věnoval: 1) Amatérský box, 2) Experimentální umění, 3) Automobilové honičky. Nastoupil na uměleckou školu The Slade School of Fine Arts, na začátku osmdesátých let. Po absolutoriu se dál věnoval malířství, psaní i filmu, a to jako režisér i jako herec. Nyní žije se svým (neviditelným) psem v londýnské čtvrti Hackney.
ODDĚLOVAČ 1
Knihy:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendee Vendee | Web | 23. dubna 2010 v 19:39 | Reagovat

Tyhle dva mám ráda - knihy o Podzemí jsou báječné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.